Loading...

Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin

loading player ...
1280 Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin, 720 Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin, top channel albania Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin, topchannelalbania Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin, top channel shqiperi Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin, top channel Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin, topchannelyoutube Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin,
Channel: Top Channel Albania
Loading...

Related videos

Gjurmë Shqiptare - Butrinti, Ilir apo greko-romak? E vërteta si po deformohet historia29:15Gjurmë Shqiptare - Butrinti, Ilir apo greko-romak? E vërteta si po deformohet historia“Çmimi i ndërtimit”-Kush janë blerësit e kullave në Tiranë, që shkojnë deri në 4000 €/m2 - Top Story46:08“Çmimi i ndërtimit”-Kush janë blerësit e kullave në Tiranë, që shkojnë deri në 4000 €/m2 - Top StoryPRESSING, Vjosa Osmani - 25.05.20201:41:15PRESSING, Vjosa Osmani - 25.05.2020Edicioni i Lajmeve Tv Klan 03 qershor 2020, ora 15:30 Lajme - News30:20Edicioni i Lajmeve Tv Klan 03 qershor 2020, ora 15:30 Lajme - NewsOpen- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës. Përplaset me Baton Haxhiun, debat me analistët2:20:52Open- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës. Përplaset me Baton Haxhiun, debat me analistët“Trafiku i Arabëve”, Pj.2 - Zbërthehet përfshirja e drejtuesëve të lartë të Policisë - Top Story54:48“Trafiku i Arabëve”, Pj.2 - Zbërthehet përfshirja e drejtuesëve të lartë të Policisë - Top StoryEnigma - Sezoni 2 / Episodi 6: Masonet Dhe Iluminati1:20:40Enigma - Sezoni 2 / Episodi 6: Masonet Dhe IluminatiAkuzat e forta të Ngjelës: Mustafa vjen nga Ish-Jugosllavia, Thaçi u kërcënua, Kurtit i rriten pikët14:07Akuzat e forta të Ngjelës: Mustafa vjen nga Ish-Jugosllavia, Thaçi u kërcënua, Kurtit i rriten pikëtOpinion - Kush e "rrezoi" Albin Kurtin? (07 maj 2020)25:57Opinion - Kush e "rrezoi" Albin Kurtin? (07 maj 2020)Debat Plus me Ermal Pandurin - Veton Surroi1:29:51Debat Plus me Ermal Pandurin - Veton Surroi“Lufta për Ujmanin” – Liqeni që mund të ndez konfliktin e ri mes Kosovës dhe Serbisë – Top Story53:58“Lufta për Ujmanin” – Liqeni që mund të ndez konfliktin e ri mes Kosovës dhe Serbisë – Top StoryI ndaloi se ishte policia, i vjedhin makinën dhe e dhunojnë - Shqipëria Live, 28 Maj 202039:41I ndaloi se ishte policia, i vjedhin makinën dhe e dhunojnë - Shqipëria Live, 28 Maj 2020PRESSING, Albin Kurti - 25.04.20192:03:12PRESSING, Albin Kurti - 25.04.2019“Haklajt e Tropojës”, Pj.3 - Ekskluzive, si u tradhëtua Fatmir Haklaj nga kunati i tij - Top Story55:55“Haklajt e Tropojës”, Pj.3 - Ekskluzive, si u tradhëtua Fatmir Haklaj nga kunati i tij - Top StoryRealStory 25.05.2020/"Bomba" e Ngjelës:Nga korriku deri në shtator kryetarët e partive do heqin keq!1:00:02RealStory 25.05.2020/"Bomba" e Ngjelës:Nga korriku deri në shtator kryetarët e partive do heqin keq!Opinion - Si do te bejme plazh! (2 Qershor 2020)58:03Opinion - Si do te bejme plazh! (2 Qershor 2020)“Gjiri i Lalzit” - Si u zaptuan tokat nga kriminelët, politikanët e deri tek oligarkët - Top Story49:21“Gjiri i Lalzit” - Si u zaptuan tokat nga kriminelët, politikanët e deri tek oligarkët - Top StoryBaton Haxhiu-Haradinajt: Ramën ta kam sjellë në shtëpi për tu pajtuar12:25Baton Haxhiu-Haradinajt: Ramën ta kam sjellë në shtëpi për tu pajtuarDebat Plus – Shefqet Krasniqi përballë panelistëve - 13.02.20191:52:04Debat Plus – Shefqet Krasniqi përballë panelistëve - 13.02.2019Fshatrat e panjohur shqiptare në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë - Gjurmë Shqiptare25:02Fshatrat e panjohur shqiptare në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë - Gjurmë Shqiptare
Loading...